Interiérové dvere

Kolekcia "Stroma"

Dvere Stroma vystihuje nielen originálny dizajn, ale predovšetkým dôležitá vlastnosť – spoľahlivosť. Výrobky tejto kolekcie ideálne vyhovujú do interiéru, kde je najdôležitejším faktorom bezpečnosť najmenších a neposedných obyvateľov. Vďaka tomu, že dvere kolekcie Stroma nemajú vrchnú ani spodnú priečnu časť, ich technologický dizajn veľmi pekne ukáže aj v pracovnom priestore, kde zvýrazní jedinečnosť a moderný dizajn.

Spoločnosť DomoSmart Vám zaručuje kvalitu materiálov, ktoré sa používajú pri výrobe dverí. Všetky komponenty dverí Stroma – od povrchovej fólie po konštrukčné materiály – boli otestované na súlad s najvyššími štandardami kvality.

Uvedená kolekcia ponúka aj výrobky, pri ktorých bola použitá technológia trojitého skla, čím sa vytvorí vyššia odolnosť, dlhšia životnosť a bezpečnosť dverí. Pre dvere kolekcie Stroma nie sú hrozbou žiadne nárazy – ich sklo je niekoľkonásobne odolnejšie ako tvrdené sklo, v prípade poškodenia sa nerozbije na malé kúsky a nerozsype. Navyše, odolný borovicový masív ich jadra bude slúžiť blahu Vášho domu ešte veľmi dlho.

Door Size (WxH)

2000 х 600 (700,800,900)

Materials

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

Available colors

  • PVC Wenge
  • PVC Cream
  • PVC Bianca
  • Walnut
  • Gray
DS-5001

DS-5001

Interiérové dvere
Kolekcia "Stroma"

Download photo

Výroba dverí, do ktorých sa zamilujete na prvý pohľad!

Kontaktuj nás

Viber, WhatsApp, SMS
+421 950 801 263

MOLLIS GROUP s.r.o.
Južna trieda 4B
04001
Košice, Slovenská republika